Dovoz a distribuce solárních panelů

Garace ceny, kvality a profesionálního přístupu

Využijte našich služeb a získejte prvotřídní fotovoltaické panely přesně podle Vašich potřeb. Máte specifické přání týkající se konkrétní technologie, výrobce, či dokonce zájem o dovoz baterií a střídačů? I v takovém případě se Vám pokusíme vyjít vstříc.

Primárním sortimentem našich dodávek jsou monokrystalické half-cut panely technologie PERC, ve výkonech od 410 Wp do 550 Wp, od Tier 1 výrobců, včetně doložky veškerých certifikací a norem.

Na základě poptávky však není problém získat i specifické panely, ať už by se jednalo o polykrystalické nebo bifaciální panely, výkony nad 550 Wp, či např. bezrámové nebo "All black" panely.

Perspektivní partnerství přináší jistotu oběma stranám a tak i my preferujeme dlouhodobou spolupráci před jednorázovými dodávkami. 

V obou případech Vám však zboží dokážeme dodat jak v kontejnerovém množství, tak po paletách, nebo dokonce po jednotkách kusů

Odběr je možný přímo z našeho skladu, dopravou k Vám, či na určené místo realizace, nebo s dovozem přímo z terminálu do Vašich skladovacích prostor.   

Staňte se naším partnerem a získejte navíc možnost přímo se podílet na nákupu v rámci našich objednávek. Nejen, že za Vás vyřídíme veškerou administrativu i logistiku, díky velkooběmovému nákupu Vám zajistíme i bezkonkurenční cenu. 


  • Máte zájem o dodávku specifického zboží, nákup komponent čistě pro Vaši potřebu, nebo o spolufinancování dovozu panelů z asijského trhu? Obraťte se na nás na telefonu či emailu.

Proč s námi spolupracovat?

Dedikovaný tým
přímo v Číně


Disponujeme nákupním týmem českých i čínských expertů v Číně (přímo v "čínském Silicon Valley" městě Shenzhen) s perfektní znalostí trhu.

Technologické
know-how


Fotovoltaice skvěle rozumíme a komponenty z dodávek používáme i pro vlastní realizace a projekty.

Detailní znalost
energetického trhu v ČR


V rámci naší profese komunikujeme jak s dodavateli, tak se zákazníky. Máme proto dokonalý přehled o tom, co se na trhu děje.