Elektřina Nazeleno

NADPIS TEXTU

Také máte rádi, když víte, jak věci fungují a když víte, co přesně si za své peníze kupujete? A řadíte se mezi ty, co si uvědomují, jak moc lidstvo přírodu zatěžuje a jak moc ji rabujeme?

Pak jste tu správně. A jste naladěni stejně jako my v Agemsys Development.

I my řešíme to, abychom se chovali zodpovědně a šetrně k přírodě. Přemýšlýme, jak nejlépe podpořit ekologické projekty, jak se podílet na rozvoji a zavádění nových technologií, jak neplýtvat zdroji, energií ani penězi.

A našli jsme produkt ELEKTŘINA NAZELENO.Našli (asi jinak) jsme produkt ELEKTŘINA NAZELENO.


Jedná se o elektřinu, která je do sítě dodávána výhradně


- z obnovitelných zdrojů. Těmi jsou např. solární nebo větrná energie, bioplyn, biomasa nebo energie vodních toků.

- od místních dodavatelů, hlavně malých lokálních výrobců. Garance původu je každoročně potvrzována nezávislým ověřením.

ČISTÁ ELEKTŘINA JE TO SPRÁVNÉ ŘEŠENÍ

NADPIS TEXTU

Pro získání  ELEKTŘINY NAZELENO není potřeba žádných stavebních úprav ani žádných složitých zařizování. Jen požádáte o změnu dodavatele. V tomto případě je jím firma, která se specializuje na výkup elektřiny právě a jen z obnovitelných zdrojů.

A jak poznáte, že do Vaší domácnosti proudí zelená elektřina? Nepoznáte to.  Ta je vždy stejná.

Liší se ale zůsob, jakým je elektřina vyrobena. A právě přechodem na zelenou elektřinu Vy pověřujete obchodníka, aby za Vaše peníze nakoupil elektřinu ze "zeleného" zdroje a tím vlastně menítě podíly v tzv. energetickém mixu ve prospěch obnovitelných zdrojů.


PŘIDÁTE SE I VY DO SKUPINY "ZELENÝCH" FIREM A DOMÁCNOSTÍ?